Науковий телеміст

Сьогодні (31 березня з 13.00 до 1 6.00) в рамках науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ» (https://chdtu.edu.ua/science/nm-2016) відбувся «Науковий телеміст» у якому взяли участь науковці університетів та провідних наукових установ України.

http://cclab.wiziq.com/online-class/3660699-telemist

Метою наукового телемосту був обмін досвідом у галузі використання ІКТ в освіті, науці, техніці та інших сферах діяльності людини, а також анонс наукових, науково-практичних, науково-методичних конференцій і семінарів, які будуть проводитись найближчим часом в університетах та наукових установах України.

Відкрив науковий телеміст проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Заболотній С.В. з доповіддю “Науково-дослідна та інноваційна діяльність ЧДТУ у 2015 році”

Пропонуємо Вашій увазі презентації доповідей інших учасників телемосту:

Щербина О.А. Конференції MoodleMoot Ukraine – теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle. (Київ, КНУБА).

Кухаренко В.М. Відкриті дистанційні курси для викладачів: особливості розробки, організації і проведення”. (Харків, НТУ «ХПІ»).

Кравцов Г.М. Методи та технології управління якістю електронних освітніх ресурсів університету. (Херсон, ХДУ).

Гнєдкова О.О. Особливості контролю знань під час самостійної роботи студентів мовних спеціальностей у дистанційному навчанні.  (Херсон, ХДУ).

Олексюк В.П. Досвід розгортання корпоративної хмари ВНЗ. (м. Київ, ІІТЗН, м. Тернопіль, ТНПУ).

https://www.wiziq.com/tutorial/1128569-oleksyuk1

Покришень Д.А. Інформаційно-аналітичні системи в навчальній, науковій та управлінській діяльності закладу післядипломної педагогічної освіти. (Чернігів, ЧОІППО).

Стрюк А.М. Напрями досліджень Спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті ІІТЗН НАПН України та ДВНЗ “КНУ”. (Кривий Ріг, ДВНЗ «КНУ»).

Осадчий В.В. Досвід використання ІКТ у навчальному процесі МДПУ. (Мелітополь, МДПУ).

https://www.wiziq.com/tutorial/1128644-2016

Кухаренко В.М. Розбудова електронного університету. (Харків, НТУ «ХПІ»).

Триус Ю.В. Використання ІКТ у навчальному процесі ЧДТУ. (Черкаси, ЧДТУ).

Дякуємо учасникам за змістовні доповіді та сподіваємось на подальшу активну співпрацю!

Опубліковано у Конференції та семінари. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *