Тренінги з використання SageMathCloud

Спільною науково-дослідною лабораторію «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» за підтримки кафедра моделювання та програмного забезпечення ДВНЗ «КНУ» проведено ряд тренінгів, присвячених різним аспектам використання SageMathCloud.

На семінарах розглядалися питання використання SageMathCloud у навчанні елементів комплексного аналізу у вищому навчальному закладі та використання цього хмарного середовища у колективній роботі викладачів.

Семінари проходили у комбінованому режимі, за якого поєднувалась аудиторна та дистанційна робота учасників. Завдяки цьому участь в семінарі отримали можливість взяти  викладачі, науковці, аспіранти і докторанти з різних куточків України.

Тренінг проводився аспіранкою ІІТЗН НАПН України Маєю Попель в рамках експериментального дослідження за темою НДР «Методологія формування хмаро орієнтованого навчально-наукового середовища вищого навчального закладу».

Опубліковано у Конференції та семінари. Додати до закладок постійне посилання.