Десяте засідання семінару науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на семінар спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті ДВНЗ “Криворізький національний університет” та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, який відбудеться 26 червня 2015 року о 15:30 за адресою: 50006, м. Кривий Ріг, вул. Революційна, 5, к. 210.

Програма семінару:

1. Педагогічні умови адаптації студентів-іноземців до вивчення природничо-математичних дисциплін у вищих навчальних закладах: доповідь здобувача лабораторії Зінонос Наталі Олексіївни.
2. Обговорення.

3. Виступ рецензентів (Кіяновська Наталія Михайлівна, Хараджян Наталя Анатоліївна, Семеріков Сергій Олексійович).

4. Виступ наукового керівника (Віхрова Олена Вікторівна).

Інтернет-трансляція семінару та дистанційна участь – за посиланням http://www.wiziq.com/online-class/2559788-cc_seminar

Опубліковано у Конференції та семінари, Новини лабораторії. Додати до закладок постійне посилання.